Kurumsal

Güneş oto kiralama şirketi olarak kurumsal hizmet çeşitliliğini her zaman ön planda yer alan ve tamamen yasal kiralama koşulları çerçevesinde sizlere sunuyoruz. Bu sayede kiralama istediğiniz tüm araçlardan yararlanabilir, hızlı kiralama seçeneği ile işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Araç kiralama sayesinde konforlu seyahat edebilir, gunescarrental.com internet sitesi üzerinden ekonomik araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Güneş oto kiralama hizmeti sayesinde tüm kiralık araçları belirtilen süre için kiralayabilir, seyahat edebilirsiniz. Firmamızın uzun yıllardır kazanmış olduğu deneyim ve tecrübe ile müşteri memnuniyetini en yükse seviye tutmakta ve tümüne yardımcı olmayı ilke olarak benimsemektedir. Bu sayede ihtiyacınız olan kiralık araç alternatifi en uygun fiyatlar ile yararlanmanızı sağlar.

Kolay rent a car hizmeti almak için 7/24 kurumsal araç kiralama müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz. Tüm kiralık araçlarımız periyodik olarak güvenlik testlerinden geçirilmekte olup, müşterilerimizin güvenli seyahat etmeleri sağlanmaktadır. gunes oto kiralama modern ve yenilikçi yapısı ile müşterilerine her zaman memnuniyet artıran bir oto kiralama deneyimi sunar.

Güneş araç kiralama hizmeti, kurumsal oto kiralama koşullarında belirtilen sigorta ve kasko teminatlarını kapsamaktadır. Buda müşterilerimize verdiğimiz değerin yanı sıra tüm yasal haklarını koruyarak daha güvenli rent a car hizmeti almalarının olanağını sağlar. Müşterilerine her zaman yardımcı olan guneş oto kiralama tek bir ödeme yöntemi yerine kredi kartı, nakit, havale ve döviz ile geniş bir yelpaze sunar. Güneş oto kiralama firması olmanın yanı sıra ekonomik araç kiralama alternatifi ile bölgede müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Hızlı iletişim
  1. 0532 441 57 66
  2. +90 532 441 57 66
  3. adanagunescarrental@gmail.com

Whatsapp Destek

İbrahim EROĞLU

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?